Stahujte zdarma real-time strategii World in Conflict: Complete Edition


Stahujte zdarma real-time strategii World in Conflict: Complete Edition

Vánoční nálada dorazila i do Ubisoftu, a tak si až do 11. prosince můžete zcela zdarma stáhnout plnou PC hru World in Conflict: Complete Edition.

Ta vyšla původně v roce 2007 a pojednává o tom, jak by mohla jednou vypadat třetí světová válka mezi Sovětským svazem a USA se zeměmi NATO.

V singleplayeru se vžijete do role důstojníka armády Spojených států a postupně s s ním zavítáte do Seattlu, Washingtonu, jižní Francie, Ruska nebo New Yorku. Díky přítomnosti datadisku Soviet Assault si však mise střihnete i za Sověty.

Podmínkou pro získání hry je mít účet na prodejním kanálu Uplay. Tedy si jej buď budete muset založit, pokud jste tak dosud neučinili, případně se přihlásíte do toho stávajícího. Následně už jen několikrát klikněte myší a World in Conflict: Complete Edition je vaše.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.