Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyStahujte zdarma: Epic Games Store rozdává tři PC hry !

Stahujte zdarma: Epic Games Store rozdává tři PC hry !

Obchod Epic Games je vyhlášený svými akcemi, při nichž nabízí vybrané herní tituly zcela zdarma. Tento týden si připravil plošinovky Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike a nenáročnou adventuru Mutazione. Čas na bezplatné vyzvednutí máte do příštího čtvrtka, tedy do 19. března.

Anodyne 2: Return to Dust je 3D plošinovka, ve které se hlavní hrdinka Nova může transformovat ve futuristické auto, které jí pomůže úspěšně dokončit nejeden úkol. Jiné úkoly zase zvládnete tak, že se zmenšíte. Hra, kterou vytvořilo studio Analgesic Productions, má navíc i pěkný soundtrack a tak není příliš překvapivé, že nedlouho po svém vydání získala řadu různých ocenění.

Druhá hra zdarma s názvem A Short Hike je vyloženě odpočinková a pojednává o krátkém výletu do blízkých kopců. A nervovat se nebudete ani u třetí hry Mutazione, která sází na melancholickou náladu a předkládá příběh dívky Kai, která se stará o nemocného dědečka.

Závěrem připomínáme, že Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike a Mutazione budete moci stahovat až od 17:00. Do té doby si ještě můžete zdarma pořídit tituly GoNNER a Offworld Trading Company.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře