Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkyStahujte zdarma akční adventuru Axiom Verge

Stahujte zdarma akční adventuru Axiom Verge

Obchod Epic Game Store nabízí zdarma ke stažení „plošinovku“ Axiom Verge. Hra vyšla před třemi roky, tedy v roce 2015 a zaujme hlavně pixel art grafikou a přímočarou akční hratelností.

Axiom Verge je indie 2D plošinovka grafickým pojetím silně odkazující na éru osmibitových her. Titul vychází z klasického metroidvania konceptu.

Hlavní hrdina Trace se po nehodě v laboratoři probudí na neznámém mimozemském světě Sudra. Nejistý, zda byl přenesen na vzdálenou planetu, případně zda byl přenesen do budoucnosti, popřípadě je uvězněn v počítačové simulaci, začíná jehoi dobrodružství, na jehož konci čeká Athetos, zlověstné stvoření.

Hra nabízí nelineární prozkoumávání světa, spousty unikátních nástrojů a dovedností, mnoho zbraní a upgradů. Setkáte se s tucty nepřátel a bossů, s nimiž svedete tuhé boje.

Ke stažení Axiom Verge potřebujete účet na stránkách Epicu. Pokud si hru aktivujete do 21. února, zůstane vám v knihovně navždy.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře