Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyStahujte strašidelnou plošinovku Limbo zdarma!

Stahujte strašidelnou plošinovku Limbo zdarma!

Minulý týden jsme vás upozornili na to, že obchod Epic Games rozdává hru Torchlight zdarma a dnes pro vás máme další tip na další vynikající gamesu. Až do příštího čtvrtka můžete bezplatně stahovat atmosférickou plošinovku Limbo.

Limbo vypráví příběh malého chlapečka, který se vydává do nehostinného světa najít ztracenou sestru. Klučina se cestou musí utkat s mnoha nepřáteli a překážkami, ne ovšem klasickým frenetickým hopsacím stylem, nýbrž logickým uvažováním a zapojením správných fyzikálních zákonů. Pavouka je třeba nalákat do pasti, bránu zvednout kutálejícími se kameny a tak podobně. Než přijde na velmi srdceryvný konec hry, podobných překážek zdoláte kopec.

Získání Limba je stejně snadné jako obvykle. Tedy stačí, abyste se přihlásili do obchodu Epic Store a hru si v tam jedním klikem aktivovali, poté už navždy zůstane vaše.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře