Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyStahujte: Kecálek Google Hangouts 4.0 s Material Designem

Stahujte: Kecálek Google Hangouts 4.0 s Material Designem

V App Store je ke stažení nová verze chatovací aplikace Hangouts od Google. Přináší takzvaný Material Design a vylepšenou podporu pro samolepky, emoji a obrázky. Tím ovšem výčet změn nekončí.

Vývojáři do aplikace doplnili hamburger menu, přepracovali číselník (dialer) a z hlavní obrazovky odstranili záložky.

Menšími změnami prošly kontakty a designové úpravy se dotkly také obrazovky s konverzací, která vypadá uspořádanější a přehlednější. Odchozí zprávy mají nyní bílé pozadí se zaoblenými rohy, ty příchozí jsou zvýrazněny zelenou barvou. Uživatelé mohou nově také posílat přátelům více fotografií najednou či s nimi sdílet svůj status. Konverzaci od nynějška zahájíte prostřednictvím plovoucího tlačítka akcí.

Aktualizace dále opravuje známé chyby předchozí verze (3.3) a zaměřuje se i na vylepšení výkonu. Hangouts 4.0 do svých přístrojů mohou stahovat zatím jen jablíčkáři, pro Android má být nová verze aplikace dostupná v následujících týdnech.

[appbox appstore id643496868]

sd5a

Zdroj: TNW

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře