Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyStahujte: Aplikace Google Play s novým Material Designem!

Stahujte: Aplikace Google Play s novým Material Designem!

Google chystá změnu ve vzhledu Google Play. Ten by měl být během několika následujících dní přehlednější a to díky grafické stylizaci „Material Design“ postavené na informačních ikonách, jež chce Google pro všechny své služby sjednotit.

Hlavní roli v novém Google Play bude hrát úvodní obrázek, který bude doplňován výraznějšími ikonami s informacemi o průměrném hodnocení aplikace, jejím žánru, či velikosti. Změn pak samozřejmě dozná i tlačítko pro stažení a nainstalování aplikace, které silně připomíná tlačítko pro stažení a nainstalování aplikace z iOS.

Nový vzhled Play Store je hezčí a mnohem přehlednější, grafická náročnost však může při listování v aplikacích způsobovat velké lagy. Někomu pak nemusí vyhovovat ani méně výpisů na obrazovce, což může znamenat mnohem delší listování a v konečném důsledku i zpomalení pohybu v Google Play.

Na nový vzhled Play Store si ještě nějakou chvilku budeme muset počkat. Pokud jste ovšem netrpěliví, existuje ještě jedna možnost – stáhnout si instalátor nového Google Play na stránkách zde.

Screenshot_2014-07-23-14-31-39

Screenshot_2014-07-23-14-31-53

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře