Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si živou tapetu Sun Beam, kterou přinesly Google edice smarpthonů HTC...

Stáhněte si živou tapetu Sun Beam, kterou přinesly Google edice smarpthonů HTC One a Samsung Galaxy S4

Ve Spojených státech amerických se včera začaly prodávat tzv. Google edice mobilních telefonů HTC One a Samsung Galaxy S4. Oba přístroje, které namísto továrního uživatelského prostředí, dostaly jen neupravený Android 4.2.2 Jelly Bean, jsou dostupné v obchodě Play Store za 599 dolarů, respektive 649 dolarů.

Neupravený Android 4.2.2 znamená nejenom změny v uživatelském prostředí, ale také pravděpodobně rychlou dostupnost aktualizací na budoucí verze systému.

Bude zajímavé sledovat, zda obě tato zařízení dostanou Android 4.3 současně s telefony a tablety z řady Nexus a zda aktualizace bude mít na starosti Google nebo výrobci.

Dostupnost telefonů na jiných trzích mimo USA prozatím oznámena nebyla. V Česku a na Slovensku se jich asi nikdy oficiálně nedočkáme.

Na obousmartpohnech je nainstalovaný mírně upravený Android 4.2.2 Jelly Bean. Vylepšena byla aplikace fotoaparátu s intuitivnějším ovládáním, přibyla také sada nových tapet.

Jednu z nich s názvem Sun Beam, což je oranžová modifikace tapety Phase Beam, si nyní můžete stáhnout i do vašeho zařízení.

Stačí kliknout SEM.

jXEy5QTZdroj: AndroidSpin

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře