Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si živou tapetu inspirovanou Google Now s 3D efektem

Stáhněte si živou tapetu inspirovanou Google Now s 3D efektem

Po delší době vám přinášíme tip na pěknou živou tapetu. Obchod Google Play obohatila novinka Mountains Now Free Wallpaper, která se nechala inspirovat grafikou služby Google Now a podporuje i 3D efekty.

Po nainstalování aplikace se zanedbatelnou velikostí se vám na ploše zobrazí pěkná kreslená grafika malebné krajiny, kde nechybí hory, mráčky a loďka plující po jezeře.

Díky akcelerometru živá tapeta reaguje na pohyb smartphonu a na základě toho vzbuzuje dojem 3D efektu, jde o tzv. efekt parallax. Skrze nastavení v aplikaci pak můžete upravovat počet snímků (frame rate), rychlost pohybu loďky, počet mraků a další věci.

Velkou výhodou Mountains Now Free Wallpaper je, že je ke stažení zdarma. Existuje také placená verze, která navíc nabízí možnost měnit denní dobu (soumrak, den a noc) manuálně nebo na základě aktuálního času.

[appbox googleplay com.intcast.livecinemagraph.gnrockymountains]

[appbox googleplay com.intcast.livecinemagraph.gnmountainsfull]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře