Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyStáhněte si Tour de France do smartphonu

Stáhněte si Tour de France do smartphonu [iOS a Android]

Největší cyklistický závod světa má za sebou první dvě etapy. Majitelé iPhonu nebo některého smartphonu s Androidem mohou mít neustálý přehled o dění nejen v pelotonu, ale i v zákulisí, aniž by museli sedět před TV. Stačí jen, aby si nainstalovali aplikaci od Škody.

Aplikace Tour de France by Škoda přináší aktuální pořadí závodníků, čerstvé novinky z trati minutu po minutě, sledování polohy jezdců v reálném čase díky GPS, prohlížení videí, fotek i profilů jednotlivých závodníků a ještě mnohem, mnohem víc.

Ve zvláštní části aplikace se můžete navíc také zúčastnit speciální soutěže a vyhrát zajímavé ceny, včetně jízdy v čele pelotonu a letu vrtulníkem během letošního ročníku Tour de France. Aplikace rovněž přináší mnoho článků a videí souvisejících s Tour zveřejněných v cyklistickém magazínu WeLoveCycling.com.

Aplikace Tour de France by Škoda je k mání na Google Play i App Store zcela zdarma.

[appbox appstore id537634796]

[appbox googleplay com.aso.tdf2012int]

 

2 1

5 3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře