Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si oficiální aplikaci DPD. Sledování zásilek už nemůže být jednodušší

Stáhněte si oficiální aplikaci DPD. Sledování zásilek už nemůže být jednodušší

Nová mobilní aplikace potěší hlavně ty z vás, kteří často využíváte služeb společnosti DPD. Program vás bude informovat o průběhu doručování a nabídne vám užitečné funkce pro pohodlné sledování zásilky přímo ve vašem chytrém telefonu s Androidem.

Oficiální klient umí řazení zásilek do seznamu dle jejich stavu, nabízí možnost přidat zásilky do seznamu ručně, pomocí naskenování jejího čárového kódu nebo automaticky ? prostřednictvím registrace telefonního čísla nebo emailu.
Zásilky lze rovněž pojmenovat a přejmenovat.

Dále nechybí zasílání notifikačních zpráv služby DPD Private. K dispozici máte pak i informace o průběhu doručování zásilky (termín doručení, tříhodinový časový interval doručení). Termín doručení lze změnit přímo v aplikaci.

Mezi další funkce patří zobrazení seznamu dep dle aktuální polohy a jejich detail (adresa, otevírací doba, přímý telefonický a e-mailový kontakt).

DPD pro Android: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře