Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyStáhněte si novinku Zombie Smasher pro Android

Stáhněte si novinku Zombie Smasher pro Android

Zombie Smasher je postřehová hra, ve které budete muset zabít všechny zombíky, kteří vám stojí v cestě. K dispozici máte několik druhů zbraní, od raket po miny, blesky, automatické pušky nebo bumerang.

Tato oddechová hříčka se odehrává na pokraji malého poklidného městečka, kdesi na konci světa, s krásnými bílými domky s velkými zahradami, které lemují čerstvě natřené ploty, radnicí, kostelem a samozřejmě také hřbitovem.

Vaším úkolem je eliminace všech neživých (zombie), které se rozhodli vylézt z hrobu. Pakliže vás omrzí jejich likvidace pomocí zbraňového arzenálu, můžete s vetřelci, kteří neprahnou po ničem jiném, než vašem mozku a masu, skoncovat třeba tak, že jimi mrštíte o zeď, která se nachází po pravé a levé části hřbitova.

Za hru Zombie Smasher nezaplatíte ani korunu. Stahujte z odkazu zde. K jejímu spuštění je vyžadován Android ve verzi 1.6 a vyšší.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře