Stáhněte si aplikaci My.Sale a nechte se informovat o slevách ve vašem okolí


Stáhněte si aplikaci My.Sale a nechte se informovat o slevách ve vašem okolí

Společnost My.Sale Group SE v Brně rozbíhá nákupní mobilní aplikaci, ve které uživatel najde akční nabídky (Gastro, retail i nejrůznější služby) a zároveň cashbackový systém, fungující tak, že v rámci aplikace buduje vlastní tým. Peníze zpět (cashback) pak dostává nejen ze svých nákupů, ale i z nákupů všech uživatelů, které v týmu má.

Transakce probíhá v reálném čase, uživatel při placení ukáže aplikací vygenerovaný QR kód, který obsluha opět pomocí chytrého telefonu načte. Historii transakcí i přehled odměn a svého cashbackového účtu najde přímo v aplikaci. Žádné kupony ani zpětné posílání peněz.

Cílem projektu je podpora lokálních podnikatelů, kterým nabízí chytrý cílený marketing za velmi zajímavých podmínek a vytvoření fungující uzavřené ekonomiky, vracející peníze uživateli.

Aplikaci My.Sale lze zdarma stáhnout pro Android i iPhone. Více informací o samotném projektu najdete na oficiálním webu.

My.Sale
My.Sale
Vývojář: My.Sale Group SE
Cena: Zdarma
My.Sale
My.Sale
Vývojář: Monjour Group, SE
Cena: Zdarma

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.