Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si nový Google Experience Launcher z Androidu 4.4 KitKat!

Stáhněte si nový Google Experience Launcher z Androidu 4.4 KitKat!

Pokud jste příznivci operačního systému Android a především pak jeho poslední generace s označením KitKat, můžete si stáhnout a nainstalovat do vašeho smartphonu nebo tabletu zbrusu nový Google Experience Launcher.

O tom, že Google připravuje svůj vlastní launcher, který hodlá umístit do obchodu Play, odkud si ho budou moci stáhnout všichni uživatelé, se diskutuje už docela dlouhou dobu. Oficiálně dostupný ale zatím není.

Naštěstí se podařilo z firmwaru pro Nexus 5 vyextrahovat aplikace, které jsou za funkčnost nového launcheru přímo zodpovědné.

Pokud toužíte po tom, aby se vzhled vašeho systému přiblížil oficiálnímu Androidu 4.4, budete si muset stáhnout a nainstalovat následující tři soubory.

Pokud narazíte na pády při pokusu o vyhledávání Google, změňte v nastavení hlasu jazyk na jiný a poté zpět na původní. Nám v redakci to pomohlo.

Reakce uživatelů na GEL jsou zatím velmi rozporuplné. Někteří si jej pochvalují a píší, že vše funguje jak má, jiní si ale stěžují na nestabilitu a všemožné problémy. Dejte nám proto v diskuzi vědět, zda vše funguje jak má.

Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server svetaplikaci.tyden.cz ani autor článku nenesou žádnou zodpovědnost za případné komplikace či poškození vašeho zařízení.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/GEL/“/]

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. Jen chybí podstatná informace, že to asi na jiných zařízeních kromě Nexusů nepošlape… Resp. na LG 4xHD mi jdou aktualizovat či nainstalovat APP, ale HOME a CLOCK píše chybu….

    • Ale šlape to i na jiných zařízeních, viz příspěvek Igora Staňka na G+, který s tím bez problémů funguje na Moto X. To, že nejde na LG 4xHD mě mrzí, ale nenadělám s tím nic. Pěkný den a díky za info.

      • Díky za info, testnu to ještě na přítelkyně GalaxyNexusu …. zbytek aplikací super

  2. ,,Pokud narazíte na pády při pokusu o vyhledávání Google, změňte v nastavení hlasu jazyk na jiný a poté zpět na původní. Nám v redakci to pomohlo.´´

    Boužel mi to nepomohlo stále píše hlasové vyhledávání přestalo pracovat!! 🙁 🙁

  3. Galaxy S2 funguje bez velkých problémů (restartovalo se zařízení 2x včera a od te doby šlape). Děkuji za užitečný článek

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře