Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySpousta výkonu a parádní dojezd za akční cenu. Navee N65

Spousta výkonu a parádní dojezd za akční cenu. Navee N65

Odolná a pevná konstrukce a široká nafukovací 25cm kola. Motor pořádným výkonem 500W a udávaný dojezd až 65 kilometrů. To všechno nabídne Navee N65.

Už máte dost všech těch levným elektrokoloběžek, které ujedou sotva cestu do práce a zpátky a před kopcem raději preventivně odpojují motor. Aby se náhodou nepřehřál. Tak co takhle vyzkoušet něco lepšího, s pořádným výkonem i dojezdem. A k tomu ještě za výhodnou cenu.

Tank na dvou kolech

Pokud nejste kamarádi se šroubovákem a kleštěmi, tak vás určitě potěší informace, že Navee N65 přijde kompletně složená a připravená k provozu. Pouze je v mobilní pozici se sklopenými řídítky, stačí ji pouze složit a je připravená k použití. Navíc na rozdíl od konkurence je aretační mechanizmus intuitivně navržený a pomocí snadno dostupných páček složíte koloběžku během pár sekund. Vy i vaše něžnější polovička.

 

Už na první pohled koloběžka zaujme opravdu masivní konstrukcí. Tady se hliníkem vážně nešetřilo a masivní trubky dávají na první pohled záruku bytelnosti. Výrobce slibuje maximální zátěž 120 Kg. Na koloběžce se budete pohybovat pohodlně a jistě i díky opravdu solidně velké ploše pro nohy. Ta je široká 17 cm a vyrobená z hořčíkové slitiny, což zaručuje maximální odolnost a trvanlivost.

Nepřehlédnutelná jsou i 25cm velká kola (10″) s nafukovací pneumatikou. Jsou široká přes 7,5 cm (3″) a postarají se o vyhlazení většiny terénních překážek. Koloběžka nemá jiné odpružení, ale masivní pneumatiky by měly bez problémů vyžehlit i kostrbatější terén. Navíc mají terénní vzorek, takže s nimi můžete vyrazit i do přírody. Samozřejmě všeho s mírou, není to stroj na akrobacii. Jen si radši přibalte lepení a pumpičku na delší výpravy.

Díky své poctivé konstrukci se nejedná o žádné peříčko, které lehce přenesete do kanceláře a zase zpátky. 23,5 kg se trošku pronese. Ale pokud máte auto, do kufru jí složenou dáte snadno. Měří 1210 x 205 x 460 mm a tak se vedle ní vejde i nějaký ten batůžek nebo kufřík.

Parádní výkon a a dlouhý dojezd

O slušný dojez se postará vestavěný akumulátor s kapacitou 600 Wh či 12,5 Ah a napětím 48 V. Podle výrobce by měl stačit až na 65 km, ovšem to je hodnota v ideálních podmínkách, se zátěží 70 kg, na rovince, v teple a vůbec. Reálně to bude o trošku méně, zvláště pokud máte nějaké to kilo navíc proti testované váze a nechcete jezdit jenom na běžeckém stadionu. Dokolečka.

Navee N65 potěší 500W motorem, který stroj hravě rozhýbe. Poradí si až s 25° stoupáním a nabídne maximální rychlost 25 km/h. Veškeré informace o provozu vidíte na přehledném displeji uprostřed řídítek. Najdete tam aktuální rychlost, stav akumulátoru a další provozní informace.

Elektrokoloběžku pořádně otestovali naši parťáci ze serveru pctuning.cz a v recenzi vyšla velice dobře.

Pokud akumulátor kompletně vybijete při jízdě, plné dobití zabere přibližně 7 hodin s dodávanou 2A nabíječkou.

Výhodná cena

Aktuálně koloběžku Navee N65 pořídíte za akční cenu 12960 Kč s DPH na webu Tomtop. Stačí při nákupu zadat kód TCNAVT a získáte uvedenou výhodnější cenu. Nabídka platí do konce září. Výhodou je dodání zdarma z evropského skladu, takže vásc nečekají oplétačky na celnici.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře