Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySpolečnost PocketBook uvádí aplikaci pro pohodlné čtení na iOS

Společnost PocketBook uvádí aplikaci pro pohodlné čtení na iOS

PocketBook představuje aplikaci pro operační system iOS, se kterou můžete komfortně číst velké množství formátů elektronických knih a dokumentů – PocketBook Reader. Dobrou zprávou je, že za ni nezaplatíte ani korunu.

„Uvědomujeme si, že velké množství uživatelů elektronických přístrojů chce mít své oblíbené knihy při sobě. Tito uživatelé, kteří potřebují být stále online, chtějí na cestách ve volných chvílích číst. Dáváme jim k dispozici výkonný a inteligentní nástroj pro čtení, aby nemuseli mít v tašce dvě zařízení. Při jeho vývoji jsme využili všech našich poznatků z oboru, na který se specializujeme už řadu let,“ říká Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook.

Reader umožňuje číst knihy a zobrazit dokumenty s maximálním pohodlím na každém zařízení iPhone a iPod Touch se systémem iOS 6.0 nebo novějším. Aplikace používá nestandardní kruhové menu s „kouzelnými“ možnostmi, které se mohou lišit v závislosti na formátu knihy. Použité řešení umožňuje rychlý přístup ke všem funkcím čtení a nastavení bez zbytečného zobrazení možností, které nejsou v daném formátu podporovány.

Navigace pomocí knihovny je intuitivní a uživatel si může sám zvolit její vzhled. Řezy písma, intenzita jasu a režim čtení, to všechno jsou vlastnosti, které lze přizpůsobit momentálním potřebám. Aplikace umožňuje upozornit na zajímavý citát v textu, vytvořit poznámku s připomínkami a sdílet ji (stejně jako všechny ostatní myšlenky a komentáře) s využitím Twitteru, Facebooku, SMS zpráv nebo e-mailu.

Ve srovnání s jinými aplikacemi pro čtení na zařízeních využívajících iOS nabízí PocketBook Reader jeden z nejúplnějších seznamů podporovaných formátů. V současné době podporuje formáty PDF, PDF DRM, EPUB, EPUB DRM, DjVu, TXT, FB2, FB2.zip, acsm. V následující verzi přibudou ještě možnosti zobrazení CHM, HTML a komiksů.

[appbox appstore id805488884]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/PocketBook Reader/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře