Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkySpojení toho nejlepšího z chytrých a klasických hodinek. Huawei Watch 3 udávají...

Spojení toho nejlepšího z chytrých a klasických hodinek. Huawei Watch 3 udávají trend pro špičkové smartwatch

Hodinky byly stvořeny primárně kvůli času. Ovšem po více než dvou stech letech vývoje a inovací už je dělíme na dvě hlavní kategorie – klasické a chytré hodinky. Tradiční hodinky vždy nabízely vynikající řemeslné zpracování, prvotřídní materiály a elegantní design, zatímco moderní ekvivalent přináší chytrý zážitek s minimalistickým designem a interaktivními funkcemi. Nalezení rovnováhy mezi těmito dvěma provedeními a vzájemná integrace všech výhod je velkou výzvou.

Huawei Watch 3 jsou vynikající inteligentní hodinky s amoledovým sklem, hi-tech keramickými materiály, odolným titanovým tělem hodinek, otočnou korunkou a stylovými řemínky. Kromě toho jde o mistrovské dílo, které je díky své preciznosti srovnatelné s přesností a prvotřídní kvalitou tradičních hodinek.

Přední designový trend a definice estetiky chytrých hodinek

Hodinky často odrážejí módní vkus uživatele. Amoledové sklo na displeji s rozlišením 466 x 466 pixelů umožňuje Huawei Watch 3 nabídnout jasný a zářivý vizuální zážitek. Díky 15 000 sekundám leštění a vakuové povrchové úpravy AF nano získáte hladký a kulatý design, který je odolný proti poškrábání a otiskům prstů a dosahuje nové úrovně vizuálního a dotykového zážitku. Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli 316L, která prošla procesem kování za studena a PVD, takže odolá každodenním oděrkám a korozi kvůli potu.

Hodinky Huawei Watch 3 Pro jsou vyrobeny z leteckého titanu spojeného s čočkou ze safírového skla, která zaručuje odolnost. Varianta Pro je nejen esteticky ladná, ale také schopná odolat drsným podmínkám a zkouškám času a nabízí mimořádnou úroveň ochrany.

Zadní část hodinek Huawei Watch 3 je vyrobena z hi-tech keramického materiálu, který využívá prášek nano zirkonia (jejž získáte až po 42 kolech procesů, včetně přesného vysokoteplotního leštění o teplotě více než 1400 °C) v kombinaci s displejem ze safírového skla. Tento proces zaručuje povrch, který je nejen teplý na dotek a hladký a šetrný k pokožce, ale také schopný přesného monitorování srdeční frekvence.

Řada Huawei Watch 3 poprvé přichází s postranní otočnou korunkou s hmatovou zpětnou vazbou. Díky vzorku s jemným zvlněním ztělesňuje řemeslné zpracování i v chytrých hodinkách a nabízí uživatelům vysoce přesné rozpoznání pohybu prstů. Otočná korunka umožňuje uživatelům přiblížit a oddálit obrázky a přesně, efektivně a pohodlně posouvat možnosti nabídky.

Módní příslušenství s variabilními řemínky

Řemen hodinek se nepoužívá jen k jejich upevnění na zápěstí, stále rozmanitější materiály a barvy z nich udělaly módní doplněk. Nošením různých řemínků můžete ukázat svůj jedinečný smysl pro styl a individuálnost, stejně jako svou osobnost nebo náladu.

Zároveň je řemínek jako hlavní součást chytrých hodinek v přímém kontaktu s pokožkou uživatele, tudíž je kromě pohodlnosti, bezpečnosti a vkusnosti stejně důležitá také odolnost řemínku.

S řadou Huawei Watch 3 bylo uvedeno celkem šest nových variant. Huawei Watch 3 přichází s aktivní edicí vybavenou páskem z fluoroelastomeru; s klasickým provedením s koženým nebo nylonovým řemínkem; a prémiovou edicí s páskem z nerezové oceli. Huawei Watch 3 Pro jsou k dispozici v klasické edici s koženým řemínkem v hnědé barvě a v prémiové edici s titanovým páskem.

Fluoroelastomerový řemínek můžete díky mnoha provedením a odolnosti proti vodě a potu nosit na slavnostní večeři, ale klidně i do posilovny. Je to nejlepší volba pro trendy lidi s aktivním životním stylem. Nový minimalistický fluoroelastomerový pásek má vynikající texturu, která je šetrná k pokožce, antialergická, pohodlná, měkká a odolná. Ve srovnání se silikonovým kaučukem je fluoroelastomer materiál šetrnější k pokožce. Současně je k dispozici řada populárních barev, které padnou mužům i ženám různého věku.

Kovové řemínky obsahují motýlovou sponu patentovanou společností Huawei, která je integrovaná do řemínků. Na sponě není žádný výčnělek, proto perfektně sedí na zápěstí. Motýlková spona je hlavním ukazatelem řemeslného zpracování a trvanlivosti.

Huawei Watch 3 dokonale vyvažují vynikající řemeslné zpracování tradičních hodinek a minimalistický vzhled smartwatch. I proto je řada Huawei Watch 3 na čele módních trendů mezi chytrými hodinkami.

Hodinky Huawei Watch 3 3 jsou k dispozici na e-shopu Huawei a u všech vašich oblíbených prodejců včetně značkové prodejny Huawei Experience Store v OC Chodov. WATCH 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, WATCH 3 Brown za 10 499 Kč, WATCH 3 Pro Brown za 10 999 Kč a WATCH 3 Pro Titanium za 15 999 Kč. Při objednávce do 25. července 2021 navíc k hodinkám získáte bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Huawei Freebuds 4i jako dárek.

Další články

4 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře