Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySplash Cars: Zábavné policejní honičky, které vytvořili zlaté české ručičky

Splash Cars: Zábavné policejní honičky, které vytvořili zlaté české ručičky

Craneballs Studios se ve světě her proslavili střílečkami Overkill. To jim ovšem nebrání v tom být inovativní a vydávat i další zajímavé hry. Tak například Splash Cars, zábavné honičky automobilů, které si nyní můžete stáhnout do svých mobilů s Androidem a iOS.

Ve Splash Cars se chopíte malého autíčka a pokusíte se s ním světu vrátit barvy. To uděláte tak, že s ním přejedete všechny potřebné části. Bohužel v tomto dobrém skutku vám brání policejní hlídky, které vám po kontaktu sníží míru poškození, ale také cisterny, které z herního prostředí vycucávají všechny barvy.

Mezi levely si pak můžete pořizovat nové automobily, s nimiž budete rychlejší, přesnější a při barvení herního prostředí také mnohem účinnější.

Musíme se přiznat, že Splash Cars nás v konečném důsledku zaujala mnohem více, nežli poslední díl Overkill. Je to skvělá oddychovka, kterou se zabavíte při každé volné chvíli.

Splash Cars je k dispozici ke stažení zdarma.

[appbox googleplay com.craneballs.artdrive]

[appbox appstore 1042273323]

splash-cars-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře