Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyŠpičkový přenosný herní monitor od MSI dostal název Optix MAG161

Špičkový přenosný herní monitor od MSI dostal název Optix MAG161

Známý výrobce počítačového příslušenství, společnost MSI nyní přichází s nevšední a zajímavou novinkou, kterou je Optix MAG161. Jedná se o přenosný displej, který lze použít jako sekundární obrazovku například pro špičkový herní notebook. Nepřekvapí tak, že mezi jeho přednosti patří velmi rychlá obnovovací frekvence 240 Hz.

Přestože monitor do prodeje zatím nemíří, informací o něm už uniklo celkem dost. Vzhledově novinka MSI vypadá podobně jako konkurenční ROG Strix XG17. Očekávat tak můžete přítomnost integrovaného pouzdra, které bude možné složit a využít jako trojúhelníkovitý stojánek. Po stranách sedmnáctipalcového IPS panelu s 240Hz frekvencí by se měly nacházet výkonné stereoreproduktory a pro připojení například smartphonů, tabletů, přenosných počítačů nebo herních handheldů jako je Nintendo Switch, poslouží konektory USB typu C a HDMI.

Je otázkou, kdy společnost MSI monitor Optix MAG16 oficiálně představí. Dle různých zdrojů by se tak mohlo stát už v lednu na veletrhu CES 2020.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře