Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyŠpičkový phablet LG G Pro 2 se oblékne i do červené

Špičkový phablet LG G Pro 2 se oblékne i do červené

Přerostlý telefon G Pro 2 byl na veletrhu Mobile World Congress představený ve třech barvách. Dnes výrobce LG oznámil, že kromě bílé, černé a šedé bude dostupný i ve slušivé červené.

Špičkový tabletomobil s podporou LTE-Advanced se má začít prodávat 29. března za zhruba 659 dolarů (podobnou cenovku, akorát v eurech, můžeme očekávat v Evropě).

G Pro 2 je i přes 5,9″ displej (zabírá 77,2 procenta čelní plochy) kompaktním zařízením s vysokým výkonem, jehož ovládání zpříjemňují softwarové vychytávky. Bezvadná je třeba funkce mini-view, kdy si na displeji můžete zobrazit zhruba čtyřpalcovou zmenšeninu celého systému. Zajímavostí je i nová možnost odemčení pomocí libovolně nastavitelného ťukání do displeje.

Hardwarové parametry G Pro 2 jsou samozřejmě špičkové, jmenujme podporu LTE-A, čtyřjádrový Snapdragon 800, 3 GB RAM nebo akumulátor s kapacitou 3 200 mAh a třináctimegapixelový fotoaparát. Ten umí natáčet i 4K video, to v rozlišení Full HD zvládne s frekvencí 120 snímků za sekundu.

Pro ovládání phabletu poslouží podobně jako u předchůdců G2 a G Flex hardwarová tlačítka na zádech, která se nachází pod čočkou fotoaparátu.

proZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře