Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyŠpičkové Samsungy Galaxy S9 a S9+ zlevní. Lepší nabídku budete hledat obtížně

Špičkové Samsungy Galaxy S9 a S9+ zlevní. Lepší nabídku budete hledat obtížně

Od pátku 30. listopadu až do neděle 2. prosince budou mít radost všichni, kteří plánovali pořídit ať už sobě, nebo svým blízkým, pod stromeček nový telefon Galaxy S9 nebo S9+. Na tyto modely totiž Samsung poskytne slevu 8 000 Kč, což z výborného S9 při ceně 13 990 Kč dělá jednu z nejlákavějších předvánočních nabídek vůbec.

Speciální víkendová nabídka je omezena počtem kusů. Modely Galaxy S9 a S9+ za akční cenu budou dostupné u většiny partnerských prodejců, přičemž nově je lze pořídit přímo i na stránkách www.samsung.cz. Jak Galaxy S9, tak i S9+ jsou k dostání ve čtyřech barevných verzích – Midnight Black, Coral Blue, Sunrise Gold a krásné trendy barvě Lilac Purple.

Galaxy S9 a S9+ navazují na skvělé vychytávky předchozích modelů S8(+), jako je bezdrátové nabíjení, čtečka duhovky a rozpoznání obličeje nebo displej v kvalitě Full HD+, a přináší také řadu novinek. Tou nejpodstatnější je fotoaparát s unikátní technologií proměnné clony. Díky tomu fotí S9(+) skvělé snímky i za špatného světla.

Ze selfie z předního fotoaparátu je možné vytvořit vlastní emoji a animované avatary. Smartphony také umí natáčet zpomalené video s velmi efektními záběry a mají stereofonní reproduktory s Dolby Atmos. Dostupné na českém trhu jsou ve dvou paměťových variantách – 64 GB a 256 GB.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře