Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyŠpičková logická hra Machinarium konečně ke stažení i pro Android

Špičková logická hra Machinarium konečně ke stažení i pro Android

Kdo by neznal veleúspěšnou hru Machinarium pocházející od českého vývojového týmu Amanita Design, ve které musíte řešit adventurní puzzle a hlavolamy. Hra vyniká zajímavou grafikou a především hratelností. Nyní si ji můžete stáhnout i na zařízení s Androidem s HD rozlišením.

U této adventury, v níž se vžijete do role malého robůtka vyhoštěného ze svého rodného města, vás zaujme v každém případě grafika, která je opravdu kouzelná a řada náročných i méně náročných hlavolamů. Na hráče by mělo čekat údajně kolem devíti hodin čistého času hraní.

Machinarium pro Android můžete stahovat za necelých 78 korun. V tomto případě je cena naprosto adekvátní tomu, co hra nabízí.

Vývojáři garantují funkčnost na multimediálních tabletech s rozlišením 1024 × 600 a 1280 × 800 pixelů. V případě smarthonů je kompatibilita zajištěna s modely s rozlišením 1280 × 720 pixelů (např. Galaxy Nexus, HTC One X a podobně).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře