Špičková logická hra Machinarium konečně ke stažení i pro Android


Špičková logická hra Machinarium konečně ke stažení i pro Android

Kdo by neznal veleúspěšnou hru Machinarium pocházející od českého vývojového týmu Amanita Design, ve které musíte řešit adventurní puzzle a hlavolamy. Hra vyniká zajímavou grafikou a především hratelností. Nyní si ji můžete stáhnout i na zařízení s Androidem s HD rozlišením.

U této adventury, v níž se vžijete do role malého robůtka vyhoštěného ze svého rodného města, vás zaujme v každém případě grafika, která je opravdu kouzelná a řada náročných i méně náročných hlavolamů. Na hráče by mělo čekat údajně kolem devíti hodin čistého času hraní.

Machinarium pro Android můžete stahovat za necelých 78 korun. V tomto případě je cena naprosto adekvátní tomu, co hra nabízí.

Vývojáři garantují funkčnost na multimediálních tabletech s rozlišením 1024 × 600 a 1280 × 800 pixelů. V případě smarthonů je kompatibilita zajištěna s modely s rozlišením 1280 × 720 pixelů (např. Galaxy Nexus, HTC One X a podobně).

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Špičková logická hra Machinarium konečně ke stažení i pro Android


  1. Braňo Kruzslík

    Levely su predpokladam rovnake ako na PC verzii … keby nie, hneď kupujem 🙂Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.