Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyŠpičková Hi-res sluchátka Pioneer SE-MHR5 v prodeji!

Špičková Hi-res sluchátka Pioneer SE-MHR5 v prodeji!

Pioneer začal v České republice prodávat nová sluchátka pro náročnější. SE-MHR5 jsou osazena 40mm měniči a mají udávaný frekvenční rozsah 7 Hz až 50 000 Hz. Navíc jsou vhodná na cesty kvůli skládací konstrukci. Mobilnímu provedení odpovídá i nízká hmotnost 240 gramů.

Sluchátka SE-MHR5 splňují standardy Hi-res audio, a jsou k dostání v kabelovém provedení, které zachovává zvuku originální charakter bez ztrát způsobených bezdrátovým přenosem. Vestavěné reproduktory mají průměr 40 mm a zprostředkují uživatelům zvuk při maximální citlivosti 102 dB.

Vzhledem k tomu, že mnozí je budou chtít využít pro poslech ze specializovaného hi-res přehrávače, najdete v balení jak kabel s nejpoužívanějším 3,5mm konektorem, tak i kabel s 4pinovým 2,5milimetrovým jackem pro symetrické zapojení, při kterém je každý kanál samostatně uzemněn.

SE-MHR5 mají skládací provedení on-ear, což znamená, že při poslechu je budete mít položeny na uších, nebudou je tedy celé obklopovat. Sluchátka lze díky jejich velikosti v neaktivním stavu nosit pohodlně na krku, nebo je můžete složit do přiloženého ochranného pouzdra.

Sluchátka jsou vyráběny v černém provedení a na našem trhu k dostání za doporučenou koncovou cenu 6 490 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře