Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySpellForce 2 a SpeedRunners pro PC dočasně ve slevě!

SpellForce 2 a SpeedRunners pro PC dočasně ve slevě!

Pokud máte v plánu zůstat o víkendu doma a nikam nechodit, zřejmě se budete chtít zabavit u nějaké hry a tak vám přijde vhod víkendová akce na Steamu, díky které můžete doslova za pár korun získat tituly SpellForce 2 a multiplayerovku SpeedRunners.

SpellForce 2 v edici Anniversary obsahuje původní titul a také DLC Dragon Storm. Hra vás postaví do role hrdiny, jenž řeší řadu questů a překonává překážky jako v klasických RPG titulech a vede armádu svých poddaných v RTS části. Shadow Wars nabízí celkem tři hratelné strany (Alliance of Light, Hordes of Chaos, Brotherhood of Darkness) s odlišným příběhem v singleplayer kampani a samozřejmě i rozdílnými jednotkami, budovami a schopnostmi pro hlavní postavu.

SpeedRunners je zábavná multiplayerová plošinovka pro 4 soupeře s power-upy a interaktivním prostředím. Budete běhat, skákat, otáčet se, odstřelovat soupeře nebo je likvidovat pomocí háků.

SpeedRunners lze o víkendu zakoupit pouze za 9,89 eur, zatímco SpellForce 2 lze pořídit dokonce jen za 1,49 eur.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře