Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySpekulace: Nokia, Samsung a HTC testují v Austrálii zařízení s Windows Phone...

Spekulace: Nokia, Samsung a HTC testují v Austrálii zařízení s Windows Phone 8

Následující zprávička není ničím jiným, než pouhou spekulací, která udělá radost hlavně příznivcům Windows Phone. Připraveni? Dobře, jdeme na to. Podle WPDownUnder ? australského blogu, který je oddanný mobilní platformě společnosti Microsoft, prý nejméně tři výrobci testují v současné době zařízení s Windows Phone 8.

Podle několika na sobě nezávislých zdrojů testuje napříč Austrálií svá zařízení převším Nokia, pozadu ale nezůstávají ani Samsung a HTC.

Zpráva dále zmiňuje, že testovací vzorky Nokie jsou velmi podobné, neřkuli identické s dnes prodávanými modely Lumia 800 a Lumia 900, přestože jejich hardware se diametrálně liší. O přístrojích Samsungu a HTC pak neexistují žádné informace.

Více informací o Windows Phone 8 se dozvíme 20. června, kdy bude zahájena akce Windows Phone Developer Summit, na které snad bude nová  iterace okenaté mobilní platformy odhalena v celé své kráse.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře