Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySpekulace: LG bude zvětšovat, špičkové G4 dostane 5,6palcový displej

Spekulace: LG bude zvětšovat, špičkové G4 dostane 5,6palcový displej

Podle dřívějších zpráv měl být superandroid LG G4 osazen displejem s úhlopříčkou 5,5 palce. Vše bude ale možná nakonec jinak. Nové informace naznačují, že obrazovka nového top modelu trochu povyroste.

LG sklidilo se smartphonem G3 velký úspěch a zopakovat ho bude chtít i s připravovaným nástupcem. Ten by měl být představen během dubna. Chystaná novinka má navazovat na loňský model, který byl pro firmu vstupenkou do nejvyšší ligy. LG G4 tak bude patřit mezi top smartphony.

Výrobce opět použije zobrazovač s ultravysokým rozlišením QHD, tedy 2 560 × 1 440 obrazových bodů. Až dosud se na základě různých spekulací věřilo, že displej bude mít úhlopříčku 5,5 palce a tedy stejnou velikost, jako u modelu G3. Twitterový účet @onleaks nyní ale přišel se zprávou, že displej mírně povyroste na úhlopříčku 5,6 palce.

Tradiční konstrukční filozofii si chystané LG zřejmě ponechá, na zádech telefonu tak opět najdeme dvě tlačítka. Hlavní fotoaparát by měl být šestnáctimegapixelový. Chybět nemá dvojitý LED blesk a laserové ostření. O svižný provoz smartphonu se postará procesor Qualcomm Snapdragon 810 společně se 3 GB RAM.

LG má s top modelem G4 velkém plány. Podle serveru Korea Times chce jen do konce roku prodat přes 10 milionů kusů nového špičkového telefonu.

onleaks

LGG

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře