Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySpekulace: Je na fotce připravovaná Sony Xperia Z5?

Spekulace: Je na fotce připravovaná Sony Xperia Z5?

Od představení Xperie Z4 uběhlo sotva pár dní a na internet už se dostala fotografie nové vlajkové lodi japonského výrobce. Tajemné zařízení, o kterém nevíme vůbec nic, má být očekávaná Xperia Z5.

Snímek, který se objevil na čínské sociální síti Weibo, toho moc neukazuje. Soudě dle zřetelného odlesku obvod telefonu obepíná kovový rámeček. Zahlédnout lze také čočku fotoaparátu, který se nachází vlevo nahoře.

Co se týče specifikace, tak Xperia Z5 by měla přinést 5,2palcový QHD displej, procesor Snapdragon 820 od Qualcommu a nový reverzibilní konektor USB typu C. Součástí výbavy údajně bude také vylepšený fotoaparát, k velké škodě ale stále bez podpory IOS (optické stabilizace obrazu). Hodně se také spekuluje o úplně novém designu, přeci jenom ten současný už se zákazníkům okoukal.

Je zatím otázka, kdy k představení Xperie Z5 dojde. Poslední zprávy hovoří o tom, že se nedočkáme dříve než ve čtvrtém čtvrtletí. Třeba nás ale výrobce překvapí. Kdo ví.

SonyX5Zdroj: PA

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře