Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySpecifikace tabletu Toshiba AT300: Tegra 3 a desetipalcový displej

Specifikace tabletu Toshiba AT300: Tegra 3 a desetipalcový displej

Posledním přírůstkem do skupiny desetipalcových tabletů s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a super výkonnou SoC jednotkou Tegra 3 se stal model Toshiba AT300. Mimo vysokého výkonu nabídne uživatelům také líbivý design a kompaktní rozměry.

Komponenty jsou uschovány v hliníkovém šasi, které je tlusté pouze 8,95 milimetru. Tablet váží pouze 590 gramů.

Jeho obrazovka má úhlopříčku 10,1 palce a rozlišení 1280 × 800 pixelů. Podsvícená je pomocí technologie LED. Před poškrábáním ji chrání krycí sklíčko Gorilla od firmy Corning.

Tegra 3 spárovaná s 1 GB operační paměti pak znamená spoustu výpočetního výkonu a možností. Zadní fotoaparát umí pořizovat snímky v rozlišení pět megapixelů. Přední kamerka zobrazí dva megapixely.

Prodávat se mají dvě varianty, a to s 16GB a 32GB uživatelskou pamětí. Samozřejmě nechybí ani možnost ji dále rozšířit pomocí slotu na microSD karty.

Toshiba AT300 se začne na vybraných trzích prodávat v červnu. 16GB verze přijde na zhruba 329 liber, tedy na stejnou cenu, za jakou se prodává iPad 2.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře