Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySpanking Meter: Plácněte holku po zadku a zjistěte, jaké je vaše skóre

Spanking Meter: Plácněte holku po zadku a zjistěte, jaké je vaše skóre

Slavíte? Pořádáte párty? Potřebujete rozjet zábavu? Máte mobilní telefon s Androidem? Potom je pro vás aplikace Spanking Meter jako dělaná! Vaším úkolem bude plácnout něžnou polovičku,  třeba vaší kamarádku nebo přítelkyni, telefonem po jejím pozadí a zjistit, jaké je skóre.

Vývojáři z Kreatur prý na výsledném algoritmu pracovali hodně dlouho. Využili i kompas telefonu pro různé derivování, skalární součin, aproximaci goniometrických funkcí atd., takže aplikace nakonec funguje docela hezky.

Mnoho lidí si myslí, že stačí jednoduše přečíst údaj z akcelerometru a zveřejnit ho jako výsledek, ale není to pravda – je zapotřebí odfiltrovat gravitaci a odstředivé síly, a zjistit, kdy došlo k úderu – také tam musí být složitější trigger, aby nebylo možno telefonem jen tak zatřást.

Pokud máte strach o váš mobilní telefon, o jeho poničení, tak stojí za zvážení, zda například jeho pád z několika centimetrů na stůl není daleko horší, než lehké plácnutí do měkkého, ale vymlouvat to nikomu nebudeme.

Je nutné si uvědomit, že aplikace, která je k dispozici ve verzi placené a zdarma, je myšlena jako sranda, než že někdo bude mlátit holku telefonem hlava nehlava 🙂

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Spanking Meter/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře