Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySoutěžte s Nvidií a vyhrajte notebook s grafikou GeForce

Soutěžte s Nvidií a vyhrajte notebook s grafikou GeForce

Společnost Nvidia zahájila soutěž „GeForce Outsmart and Outplay“ zaměřenou především na studenty, kterým brzy začínají školní a univerzitní povinnosti.

Hraní her vyžaduje značné schopnosti a dovednosti i soustředění. Ovšem stejně tak je na tom i studium. A navíc skloubit obě tyto činnosti dohromady vůbec není jednoduché. Společnost Nvidia proto spojila síly s uznávanými tvůrci obsahu pro populární titul Fortnite. Ze společného úsilí vzešla historicky první úroveň ve hře spojená se známou značkou. Hráči probíhají upravenou mapou plnou Easter eggů s tematikou GeForce, aby zjistili, zda dokáží zodpovědět řadu otázek s náročností odpovídající univerzitním studiím. Pokud se jim to podaří, mohou vyhrát notebook s GeForce.

GeForce moderátor Julian ve videu vysvětluje princip a pravidla soutěže, která jsou podrobně popsána také na její oficiální stránce.

Jak se zúčastnit?

Nainstalujte Fortnite (je zdarma).
V herním menu nahrajte mód Fortnite Creative a spusťte hru.
Jděte po schodech před vámi směrem k trhlině a držte klávesu určenou k používání (E v základním nastavení), abyste změnili destinaci.
Vložte kód 3019-3916-6566.
Nechte nahrát mapu a pak vstupte do trhliny.

Sdílejte své screenshoty nebo gameplay videa na sociálních sítích. Je potřeba k nim připojit hashtag #OutsmartOutplay, označit @NVIDIAGeForce a také kamaráda, který by se měl do soutěže zapojit. Oba tím získáte šanci vyhrát notebook s GeForce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře