Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkySoundHound 5.0: ještě rychlejší rozpoznání hudby a obrázky interpretů ve vysokém rozlišení

SoundHound 5.0: ještě rychlejší rozpoznání hudby a obrázky interpretů ve vysokém rozlišení

Znáte to, někde čekáte a zrovna hraje písnička, co se vám líbí, ale vy vůbec nevíte, jak se jmenuje. Tak se zeptáte lidí kolem, ale ti také nevědí. Co s tím? Jestli máte po ruce mobil s Androidem a nainstalovanou aplikací SoundHound, tak máte vyhráno.

Soundhound je téměř zázračná aplikace, která dokáže pouze z krátké ukázky určité skladby rozpoznat její název a interpreta. Stačí ji pouze nechat chvilku poslouchat a za chvilku už se dozvíte to, co jste chtěli vědět.

V noci na dnešek se v Google Play objevila již pátá verze tohoto programu, která přináší mnoho novinek.

Tou hlavní je redesignované uživatelské prostředí, které je nyní čistší a přehlednější, a také podporuje obrázky interpretů ve vysokém rozlišení.

Změn doznala i obrazovka Lyrics, kde najdete text písničky a do Soundhoundu byla rovněž integrována služba Spotify, což nás ale nemusí příliš zajímat, protože v České republice zatím není dostupná.

SoundHound na Google Play

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Soundhound/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře