Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySophos Mobile Control podporuje operační systém Apple iOS 7

Sophos Mobile Control podporuje operační systém Apple iOS 7

Společnost Sophos oznámila, že její řešení pro správu mobilních zařízení podporuje nejnovější verzi mobilního operačního systému od Apple – iOS 7. Mobile Control představuje ideální řešení pro malé i středně velké společnosti hledající způsob, jak jednoduše a bezpečně umožnit zaměstnancům využívat při práci mobilní zařízení.

Spolu s oznámením podpory systému iOS 7 vydala společnost Sophos také novou aktualizaci své webové administrátorské konzole. Ta nově umožňuje vzdáleně spravovat nové funkce nového systému zaměřené na firemní klientelu.

Konzole je dostupná jak v klasických licenčních modelech, tak i v režimu pronájmu software jako služby (SaaS).

Podle společnosti Gartner obsahuje Apple iOS 7 nejvíce vylepšení a rozšíření určených pro firemní zákazníky od verze iOS 4.0, která poprvé obsahovala API pro správu mobilních zařízení.

Sophos Mobile Control verze 3.6 umožňuje při ochraně firemních dat využívat nové vlastnosti iOS 7 všem firmám bez ohledu na jejich velikost. Mezi tyto nové vlastnosti patří například:

  • oddělení firemních a soukromých dat
  • podpora různých VPN pro jednotlivé aplikace
  • podpora hromadných nákupů (VPP)
  • vzdálená konfigurace aplikací

mobilecontrolproduct

Zdroj: TZ Sophos

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře