Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySony začne uvolňovat Android 4.2 Jelly Bean pro Xperii L příští měsíc

Sony začne uvolňovat Android 4.2 Jelly Bean pro Xperii L příští měsíc

Uživatelé populárního smartphonu se omlazeného systému Android asi přeci jen dočkají. Podle nejnovějších informací, které zveřejnila na Facebooku argentinská pobočka výrobce, mohou první majitelé upozornění o dostupnosti systémového updatu očekávat v polovině listopadu.

Hernan Ignacio Perez se na sociální síti Facebook argentinského zastoupení Sony zeptal, zda může Xperia L počítat s aktualizací operačního systému Android.

Správce profilu mu na jeho dotaz ve volném překladu odpověděl: „Ahoj Hernane, momentálně je k dispozici Android 4.1, ale v polovině listopadu očekáváme dostupnost verze 4.2“.

Nenechte se zmást tím, že některé weby informovaly o listopadové dostupnosti Androidu 4.3. Správce stránek se  „upsal“, za což se později omluvil a informace uvedl na pravou míru. Dostupný bude jen Android 4.2.

ddf

Zdroj: Facebook

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře