Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySony Xperia Z3 s Androidem 5.0 Lollipop

Sony Xperia Z3 s Androidem 5.0 Lollipop [video z MWC]

Zástupci společnosti Sony slibovali, že aktualizace pro vlajkový model s Androidem Lollipop dorazí během února, ale nestalo se tak. Marketingové oddělení se ani neráčilo vydat krátkou zprávičku, proč k nedodržení několikrát proklamovaného termínu došlo.

Zkrátka nic, uživatelé jako by pro Sony neexistovali.

Update pro vlajkový model je už přitom minimálně hotov do té míry, že jej bylo možné nainstalovat do předváděcích modelů, k nimž novináři mají přístup na veletrhu MWC v Barceloně.

Ve smartphonech běží konkrétně Lollipop 5.0.2 v sestavení 23.1.A.0.632. Nejviditelnější změnou oproti verzi KitKat 4.4.4 je přepracovaná notifikační lišta, náhled naposledy spuštěných aplikací a designovou úpravou prošla také ovládací virtuální tlačítka.

Abych ale japonskému výrobci, kterému na mobilní divizi dle různých spekulací záleží čím dál méně, jen nekřivdil.

Včera večer se na twitterovém účtu ‏@SonyMobileNews objevila zpráva, že aktualizace je ve finální fázi testování a k jejímu vydání dojde „soon“, čili brzy. Doufejme jen, že „brzy“ neznamená třeba červen nebo listopad.

1 2 3

Zdroj: Xperiablognet

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. S autorem do posledního slova sohlasim. Sony si z nás dělá dobrý den :((

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře