Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkySony Xperia Z2: První fotografie budoucího vládce Androidů?

Sony Xperia Z2: První fotografie budoucího vládce Androidů?

Je tomu jen několik hodin, co jsme vás informovali o zprávách, které kolují po webu a týkají se připravovaného smartphonu Xperia Z2. Podle nich bude mít nový top model Sony velký 5,5palcový displej s extrémní jemností 544 ppi (bodů na palec). Xperia Z2 se ale nebude muset stydět ani za další parametry.

Připravovaný smartphone Xperia Z2 nahradí v nabídce japonského výrobce model Z1.

Nestane se tak ale dříve než v roce 2014. Zatím se spekuluje o tom, že Sony novou vlajkovou loď představí na veletrhu CES 2013, tedy za zhruba čtyři měsíce.

Nová vrcholná Xperia se kromě toho, že dostane do vínku větší a lepší displej, než současná generace, bude se moci pochlubit také 3 GB RAM, procesorem Snapdragon 800 (nebo lepším), 20,7Mpx fotoaparátem a Androidem 4.4 KitKat, jenž bude obohacený o proprietární prostředí výrobce. Smartphone by měla napájet baterie s kapacitou 3500 mAh.

Výčet již známých informací dnes ale přeci jen zakončíme něčím novým. Jeden ze zahraničních serverů publikoval v minulých hodinách fotku předsériového vzorku údajného modelu Xperia Z2. Jak se vám telefon líbí?

Xperiaz2Zdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře