Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySony Xperia Z1 f realitou. Zaútočí fotoaparátem, pestrými barvami a vysokým výkonem

Sony Xperia Z1 f realitou. Zaútočí fotoaparátem, pestrými barvami a vysokým výkonem

Prozatím velmi stručnou nabídku kompaktních a dobře vybavených smartphonů by měla obohatit Xperia Z1 f. Miniaturizovaný model obřího vlajkového mobilu bude soupeřit především se Samsungem S4 mini a s HTC One mini. Jeho výbava přitom má být lepší než v případě mini rivalů.

Uvádí se totiž výkonný procesor Snapdragon 800, 2 GB operační paměti a 16 GB vestavěného datového úložiště. Zachován má být dokonce i výkonný fotoaparát s 20,7Mpx snímačem.

Displej má nabídnout úhlopříčku 4,3 palce a rozlišení 1280 × 720 pixelů (Xperia Z1 má 5palcový panel s Full HD rozlišením). Použit bude také 2300mAh akumulátor a přední fotoaparát, jehož maximem jsou 2 Mpx. Zapomenout nesmíme ani na zvýšenou odolnost vůči vniknutí prachu a vody do přístroje.

Očekává se, že Sony Xperii Z1 f (dříve mini) oficiálně představí na veletrhu CES v lednu 2014. Do prodeje se smartphone dostane v černé, bílé, růžové a žluté variantě.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/z1minisony/“/]

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře