Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkySony Xperia Tablet Z se ukazuje na prvním renderu. K představení dojde...

Sony Xperia Tablet Z se ukazuje na prvním renderu. K představení dojde na veletrhu Mobile World Congress?

Sony připravuje údajně nový tablet s operačním systémem Android a špičkovými specifikacemi, který představí na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně. Na internet již unikl také první render, který naznačuje, jak by mohla novinka vypadat.

Tablet Xperia Z by měl mít 10,1palcový displej s Full HD rozlišením 1920 × 1200 pixelů, čtyřjádrový Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz ? teda ten samý, co byl použit ve smartphonech Xperia Z a ZL, 2 GB operační paměti a 32GB uživatelské úložiště. Designem bude navazovat na starší model, který má klín na zádech.

Hlavní fotoaparát nabídne dostatečné rozlišení osm megapixelů.  Přední kamera dva megapixely. Samozřejmostí je přítomnost NFC čipu umožňujícího bezdrátovou komunikaci a baterie o kapacitě 6000 mAh. Tablet má zaujmout kvalitním zpracováním a být tlustý jen 6,9 milimetru. Uživatelům nabídne pravděpodobně ihned po rozbalení Android ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře