Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySony Xperia Honami: Benchmark potvrzuje procesor Snapdragon 800

Sony Xperia Honami: Benchmark potvrzuje procesor Snapdragon 800

V databázi testovacího nástroje GFXBench se objevil výsledek očekávaného fotomobilu, na kterém pracuje společnost Sony. Opět se potvrdilo, že model Honami (C6903) používá výkonný čtyřjádrový procesor od Qualcommu a také jemný displej, jehož část zabírají tři softwarová tlačítka.

O vysoký výkon smartphonu s dvacetimegapixelový fotoaparátem (snímač má velikost 1/2,3″) se postará procesor Snapdragon 800 s čtveřicí jader mikroarchitektury Krait 400 a grafická jednotka Adreno 330.

Displej Xperie i1 má úhlopříčku rovných pět palců s rozlišením Full HD a technologií Triluminos, kterou japonský výrobce používá u svých televizorů; zaručit by měla výbornou čitelnost za slunečného dne.

Nová Xperia bude patřit k nejvýkonnějším mobilním přístrojům na trhu, jak naznačují výsledky z benchmarku, ve kterém nechala své konkurenty daleko za sebou, včetně Samsungu Galaxy S4.

gsmarena_001

honami

 

Zdroj: GSMArena 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře