Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySony, Samsung a další společnosti útoční na Apple a jeho nově představené...

Sony, Samsung a další společnosti útoční na Apple a jeho nově představené iPhony

Před několika hodinami skončila konference, která nám jako každý rok ve vší slávě představila nové iPhony. Zatímco fanouškové společnosti byli nadšeni, konkurence začala hledat nedostatky. 

Tak například společnost Sony okamžitě rozpoznala, že nové iPhony mají o něco menší kapacitu baterie, nežli předešlé modely (1810 mAh vs. 1715), a tak na svém Twitterovém účtu vyvěsila vtipný příspěvek. V něm je dotazována hlasová asistentka Applu: „Co takhle výdrž baterie?“ na což Siri odpovídá jednoduše: „Přejdi k Sony“. Japonská společnost Sony tímto způsobem chtěla vyzdvihnout své nové Xperie s modelovým číslem Z5, které jsou vybaveny 2700 mAh až 3430 mAh baterií (v závislosti na konkrétním modelu).

sony-xperia-vydrz-baterie-iphone

Jako další se k tomuto pronásledování přidal Samsung. Ten před několika hodinami uveřejnil video, v němž představuje všechny zajímavé vlastnosti smartphonu Galaxy S6, které novým iPhonům chybí:

https://www.youtube.com/watch?t=30&v=tgmhi0Vi9oo

Samozřejmě tyto reklamy jsou zaměřeny především na americký trh, kde je přímé srovnávání výrobků v televizi zcela běžné. Společnosti se tímto způsobem snaží publikum přesvědčit, že jsou lepší a perspektivnější, nežli jednička na trhu, tedy Apple.

Jak se vám nové iPhony líbí? A jak se díváte na tyto reklamy?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Bezdrátové nabíjení je omyl a mělo zůstat jenom jako koncept. Bezdrátové nabíjení je asi tak přesné, jako kdyby se říkalo, že jedete na pumpu bezdrátově natankovat a k tomu ještě 1/4 vylejete na zem. Ale lidi jsou dneska hloupí a prostě na to slyší.

  2. No nesouhlasim nahodou dobra vec v zahranici je bezne ze se u stolu v restauracich v kasinech… tyto bezdratove nebijecky objevuji u stolu. Rozhodn lepsi nez by se tam povalovalo 10 ruznych konektoru

  3. Docela mě zaraží to že Sony se sere do Applu. Ať si napřed zamete před svojim prahem. Je to pár dní co Sony změnilo záruku na své tzv. voděodolné mobily. To že apple místo 1810mAh baterky dal jen 1715mAh baterku není taková sviňárna na zákazníky jak to že SONY propaguje prodávaní Z3 pod mořem a nakonec zmení záruční podmínky že mobil je vlatně vodotěsný ale jen pri polití vodou a ještě ke všemu jen obyčejnou a ne chlorovanou. Co se týká samsungu tak ten je poslední kdo by měl pomlouvat apple když ho jen kopíruje a ještě pro něj vyrabí chipy. Místo blbých keců ať se raději Samsung zaměří na extrémní optimalizaci TouchWizu místo toho aby uvažoval o tom že použíje v následujíci vlajkové lodi 6GB RAM aby se mobil nesekal. A že zveřejnil video co applu chybí je ubohost. Samsungu toho oproti ostatním výrobcům co používají android taky chybí požehnaně. Nevyměnitelná baterka u S6 a je taky menší než u S5 😀 😀 😀 nemá slot na karty, žádné IP, vystouplej foťák, zasekanej touchwiz kterému nestačí 3GB RAM DDR4. Opravdu netuším proč se Samsung směje Applu 😀

    • Ty jsi ale blb 😀 😀 😀 Že prej kopíruje. Jojo, použij google než napíšeš ten sranec co jsi právě napsal. „vole“ 😀 😀 😀

  4. Petas: Podle mě se chce dostat SONY přesně tam kde je HTC. Jen doufám že mi nějakým záhadní způsobem nevnikne voda do moji Xperie Z3 Compact. Samsung telefon jsem zatím něměl, takže se k tomu nemůžu navyjádřit.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře