Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinky Sony připravuje další smartphone. Xperia C680X má 1080p displej a Android...

Sony připravuje další smartphone. Xperia C680X má 1080p displej a Android 4.2 Jelly Bean

Sony chce v letošním roce výrazně zvýšit prodeje. Už na veletrhu Consumer Electronics Show 2012 v Las Vegas představilo dvojici mobilních telefonů Xperia Z a Xperia ZL a dnes se ukazuje, že brzy je bude následovat další špičkový model.

Na připravovaný smartphone upozornil výsledek v databázi webové stránky html5test.com, která testuje podporu pro standard HTML 5.

Xperia C680X běžela na operačním systému Android 4.2 Jelly Bean a byla vybavena displejem s Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů. Velikost jeho úhlopříčky však nadále zůstává neznámá. Další populární testy (Picasa, GLBenchmark či NenaMark) telefon podle všeho zatím neabsolvoval.

Protože rozdíly mezi modely Xperia Z (C650X) a Xperia ZL (C660X) jsou malé, nabízí se otázka, jak moc se nový telefon bude odlišovat?

Už za několik dnů bude zahájen veletrh MWC, je však velmi nepravděpodobné, že v Barceloně k představení chystaného špičkového modelu dojde.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře