Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkySonic Racing Transformed: Poutavé, adrenalinové a tak trochu ztřeštěné závody

Sonic Racing Transformed: Poutavé, adrenalinové a tak trochu ztřeštěné závody

Hrát můžete za většinu legendárních postaviček z her s modrým ježkem, od Knucklese po Doktora Eggmana a další. Každá z postav má své vlastní transformovací vozidlo, se kterým soutěží na vozovkách, vodě i ve vzduchu.

Sonic a jeho přátelé se opět řadí na startovní čáru, aby se střetli v tom nejúžasnějším ze všech závodů. Hráč má na výběr z deseti známých postav, se kterými musí projet cílovou páskou jako první.

Závodní hry bývají obvykle jak stvořené pro multiplayer. Verze pro iOS jej v tuto chvíli obsahuje, ale androiďáci si na dostupnost režimu pro více hráčů musí ještě počkat. Do hry bude doplněný v dalších aktualizacích.

Sonic Racing Transformed má poutavou vizuální stránku a zábavnou arkádovou hratelnost ve stylu Mario Kart. Pokud je vám bodlinatý rychlík sympatičtější než naštvaní ptáci, tak asi není co řešit.

Ještě před tím, že se pustíte do stahování (cena je 120 korun), tak vás ale musím upozornit, že zejména verze pro Android je plná chyb – hra často zamrzá, anebo dokonce nejde ani spustit.

[appbox googleplay com.sega.sonic.transformed]

[appbox appstore id686542963]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře