Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySoftware Honor Gaming+ zvyšuje výkon smartphonu Honor View 20

Software Honor Gaming+ zvyšuje výkon smartphonu Honor View 20

Honor představil v Barceloně software Honor Gaming+, který mohou využít majitelé chytrého telefonu View 20. Software se skládá ze série technologických aktualizací výrazně zvyšujících výkon a kvalitu grafického zobrazení her. Značka uvedla zároveň i celý ekosystém aplikací využívají umělou inteligenci společně s 3D TOF fotoaparátem. Milovníkům populární hry Fortnite byl také předveden nově dostupný Honor Guard skin, který mohou ve hře využít.

„Jsme o další krok blíže našemu cíli se do tří let umístit mezi TOP 5 značek chytrých telefonů. Technologie Gaming+ zlepšuje grafický výkon telefonu, a uspokojuje tak rostoucí nároky mladých uživatelů, kteří jsou velmi nároční v hodnocení mobilních her. Společně až s futuristickými aplikacemi pro 3D TOF fotoaparát a novým skinem pro hru Fortnite přinášíme naším zákazníkům nové a výjimečné zážitky,“ říká prezident značky Honor, George Zhao.

Software Gaming+ snižuje při hraní střílečky Fortnite spotřebu energie o 20 procent, uvádí Honor. Optimalizací prošly také oblíbené hry jako QQ Speed nebo Arena of Valor, a proto si mohou nyní hráči vychutnat více detailů i ostřejší obraz. U příležitosti uvedení modelu View 20 byla představena také spolupráce s vývojářskou společností Epic Games. Vedle ještě lepšího herního zážitku s Fortnite mohou fanoušci této úspěšné hry využít i exkluzivní přístup ke skinu Honor Guard.

Díky samostatnému 3D TOF snímači fotoaparátu View 20 získávají interaktivní mobilní hry i umělá inteligence zcela nové rozměry. Fotoaparát je totiž vybavený funkcí detekce hloubky, rozpozná lidský skelet a pohyb snímá v reálném čase, což uživatelům umožňuje využívat nejrůznější interaktivní funkce. Honor plánuje i v budoucnu úzce spolupracovat s vývojáři mobilních her, aby mohl svým fanouškům nabídnout integrovaný 3D TOF ekosystém, který rozšíří hranice sociálních médií, zábavy, her i nakupování.

Zástupci zmínili i prodejní úspěchy top modelu View 20. Ve Francii, Číně, Indii a Malajsii je to nejprodávanější chytrý telefon ve své cenové kategorii. Na zahraničních trzích zaznamenala značka Honor v minulém roce meziroční růst 170 % a dostala se tak globálně na 1. pozici ve střední a vyšší produktové kategorii v rámci online prodejních kanálů. Co se pozice na tuzemském trhu týče, podle průzkumu společnosti GFK uskutečněného v prosinci 2018, stojí Honor v České republice na 5. pozici s podílem 10 % v počtu prodaných kusů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře