Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySměje se celý internet. Pákistánský politik si spletl realitu se záběry ze...

Směje se celý internet. Pákistánský politik si spletl realitu se záběry ze hry GTA 5

Pákistánský politik Khurram Nawaz Gandapur baví internet. Na svém twitterovém účtu v minulých dnech s maximální vážností pochválil pilota letadla, které se málem srazilo s cisternou na přistávací dráze. Bohužel si nevšiml, že jde o scénu z GTA 5.

Jak se Gandapur k videu dostal, není jasné. Nejspíše na něj narazil na YouTube, kam ho letos v červnu nahrál uživatel The UiGamer. Klip ukazuje modelovou situaci, při které se přistávající Airbus A380 jen těsně vyhne cisterně, která znenadání přijede na přistávací plochu. Pákistánského politika událost zaujala natolik, že pilota pochválil za zázračný manévr, díky kterému se podařilo vyhnout velkému neštěstí. Gandapur se za své vyjádření stal okamžitě terčem posměchu a ačkoli svůj příspěvek raději ihned smazal, uživatelé si ho stihli ofotit a tak příběh o hrdinském pilotovi žije dál.

Nejde přitom o první ostudu pákistánských politiků. Před nedávnem vyšlo najevo, že ministr Shaukat Yousafzai živě přenášel svůj brífink na Facebook za zapnutým kočičím filtrem, na hlavě mu tak po celou dobu přenosu vězela růžová ouška.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře