Neděle, 19 května, 2024
DomůNovinkySmartphone zapomněla mezi rozbalenými dárky, podívejte se, co se s ním stalo!

Smartphone zapomněla mezi rozbalenými dárky, podívejte se, co se s ním stalo!

Po rozdělení Vánočních dárků obvykle přichází na řadu velký úklid, během kterého se zmačkají všechny krabice a balící papíry a všechen odpad se vyhodí do popelnice, nebo se rovnou spálí. To se stalo osudným jedné mladé Američance, respektive jejímu iPhonu. 

Marissa se o Vánocích vydala za svými rodiči a dalšími příbuznými do New Yorku. Vánoce probíhaly skvěle, dárečků bylo požehnaně, úžasný večer však jako všechno nakonec skončil. Když se všichni rozcházeli domů, Marissa se s nimi šla rozloučit ke dveřím, předtím však položila svůj smartphone mezi dárky. Nakonec padla únavou do postele, aniž by si na iPhone vzpomněla.

Když druhý den ráno telefon hledala, papír a krabice už byly uklizené a spálené. Marissa si vzpomněla, že telefon dávala mezi dárky, rodina však nevěřila, že by telefon spálila. Marissa se však i přesto šla podívat do krbu, kde bohužel pozůstatky svého telefonu přece jen našla. Ještě týž den navštívila obchod se smartphony, odkud si odnesla zcela nový iPhone. Tím pak svůj starý, do křupava upečený smartphone vyfotila. Co tomu říkáte?

Christmas-gadget-casualty

Christmas-gadget-casualty-1

 

Christmas-gadget-casualty-2

 

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře