Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySmajlíci ve skutečném životě vypadají opravdu děsivě. Přesvědčte se sami!

Smajlíci ve skutečném životě vypadají opravdu děsivě. Přesvědčte se sami!

Skutečně děsivé obrázky vytvořila společnost Rosapark ve spolupráci s mezinárodním sdružením Innocence en Danger, které je aktivní v boji proti dětské pornografii a sexuálním deliktům na internetu.

Napadlo vás někdy, jak by emotikony (smajlíci), které někteří tak často a rádi v konverzacích používají, vypadaly ve skutečném životě?

Firma Rosapark za nás tuto otázku zodpověděla, když v rámci nové kampaně, které má upozornit na zneužívání dětí na internetu, několik takových obrázků uveřejnila. Asi se mnou budete souhlasit v tom, že vypadají docela strašidelně.

Smajlíků jsou dnes desítky a každý z nich má svůj nezaměnitelný význam. Populární se stali hlavně proto, že umožňují rychlé vyjádření nálady pisatele. Na sociálních sítích jako je Facebook se za ně často schovávají ale také různí sexuální predátoři, kteří se jimi snaží získat důvěru hlavně mladších generací, na což právě kampaň upozorňuje.

Opravdu víte, kdo si po večerech píše s vašimi dětmi?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/emotikony/“/]

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře