Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkySlovenská mobilní aplikace Tootoot plní hudební přání

Slovenská mobilní aplikace Tootoot plní hudební přání

Máte seznam kapel, které ve vašem městě nikdy nehráli? Nebo byste chtěli zažít koncert zahraničních hvězd, kteří se u nás dlouho neukázali? Pro všechny milovníky hudby a živých koncertů vznikla na Slovensku nová aplikace Tootoot, díky které si vyžádáte koncert, po jakém toužíte.

Jak to funguje? V aplikaci si vyhledáte svou oblíbenou kapelu a pošlete jí svůj „tootoot“ – tedy zprávu o tom, kde jste, kdy a za kolik byste chtěli koncert vidět. Díky propojení se sociálními sítěmi se o vytvořeném požadavku dozvědí další lidé, kteří se mohou k této aktivitě přidat a vytvořit tak potenciální publikum. Služba kromě lokality doporučuje kapelám i nejlepší kluby, lokálních promotérů či optimální termíny na koncert.

Tootoot mění zažitý proces organizování koncertů od základů: fanoušci více nemusí čekat na oznámení termínů koncertů. Naopak od nynějška mají možnost sami ovlivnit rozhodování kapely či manažera o nejbližších koncertech a turné.

O zorganizování koncertu se dozví jako první, a to díky oznámení, která nabídne hned možnost zakoupení vstupenky přímo do mobilu. Systém díky vlastním algoritmům doporučuje akci i dalším registrovaným uživatelům.

1 2

Slovenský start-up získal hned v začátcích silného partnera. Projekt je podporován společností Ticketportal, která se aktivně zajímá o novinky na trhu a možný rozvoj vlastních služeb.

Prozatím je ke stažení aplikace Tootoot pro Android (beta), pro platformu iOS je aplikace ve fázi schvalování ze strany Applu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/tootoot/“/]

Zdroj: Tootoot

 

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře