Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkySlevy na Google Play: Botanicula, Fotonica a další skvělé pařby za hubičku

Slevy na Google Play: Botanicula, Fotonica a další skvělé pařby za hubičku

Chcete si udělat radost nákupem nějaké zábavné hry nebo užitečné aplikace? Mrkněte na Google Play, ve slevě je právě několik titulů, které vás určitě zaujmou.

Již na začátku týdne jsme vás informovali, že si můžete levněji zakoupit gamesy japonského vydavatelství SNK Playmore, emzáckou sci-fi sérii Anomaly, zajímavý launcher TSF Launcher 3D Shell či pravděpodobně nejšílenější hru posledních let Goat Simulator, kterou mohl vymyslet jenom absolutní blázen nebo absolutní génius.

Nyní se k nim přidává i nesmírně zábavná česká point-and-click adventura Botanicula, ve které se s partičkou roztomilých střízlíků vydáte zničit obřího pavouka, znepříjemňujícího život všem zvířátkům na světě. Sleva je docela výrazná (-81 procent) a hra je aktuálně ke stažení jen za 25 korun.

Za stejné peníze si můžete koupit také chválenou a cenami ověnčenou běhačku Fotonica, která si potrpí na originální vizuální pojetí a zlevnila také aplikace Game Maker, ve které můžete vytvářet vlastní hry.

[appbox googleplay air.com.amanitadesign.botanicula]

[appbox googleplay com.santaragione.fotonicaiOS]

[appbox googleplay com.vejaqui.gamemaker]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře