Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySlevové šílenství ve znamení fotbalu a Xbox One X za doposud nejnižší...

Slevové šílenství ve znamení fotbalu a Xbox One X za doposud nejnižší cenu

Pokud jste doposud váhali s nákupem konzole Xbox, příslušenství nebo členství Xbox Live a Xbox Games Pass, teď je ten správný moment se rozhodnout.

U vybraných prodejců si můžete zakoupit konzole Xbox One S a vůbec poprvé i Xbox One X za doposud nejnižší cenu, a navíc získat FIFA 18 zdarma. Akční ceny konzolí platí jenom u vybraných prodejců od 8. do 24. června, nebo do vyprodání zásob:

Xbox One S 500GB za odhadovanou maloobchodní cenu 5 499 Kč
Xbox One S 1TB za odhadovanou maloobchodní cenu 5 999 Kč
Xbox One X za odhadovanou maloobchodní cenu 11 499 Kč

Xbox Live a Xbox Game Pass za 1 Kč

„Vyzkoušejte si zlaté členství Xbox Live a předplatné služby Xbox Game Pass a využijte jejich přednosti během jednoho měsíce jenom za 1 Kč,“ píše Microsoft v nejnovější tiskové zprávě. Současní členové mohou získat 3 měsíce zdarma při koupi předplatného Xbox Live na 3 měsíce u vybraných prodejců až do 20. června. V obchodě Microsoftu a u vybraných prodejců můžete dále až do 17. června využít slevy při koupi jakéhokoli Xbox příslušenství (kromě Elite).

Využít slevy až do výšky 75 % můžete také v obchodě Microsoftu na více než 300 her včetně nedávno vydaných titulů a herních trháků jako Monster Hunter: World, Sea of Thieves, Battlefield 1, NBA 2K18, Assassin’s Creed Origins, Forza Motorsport 7, Destiny 2, Super Lucky’s Tale a PlayerUnknown’s Battlegrounds. Navíc můžete ušetřit na desítkách obsahových rozšíření (Season Pass, DLC) pro hry, které už vlastníte.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře