Slevové šílenství ve znamení fotbalu a Xbox One X za doposud nejnižší cenu


Slevové šílenství ve znamení fotbalu a Xbox One X za doposud nejnižší cenu

Pokud jste doposud váhali s nákupem konzole Xbox, příslušenství nebo členství Xbox Live a Xbox Games Pass, teď je ten správný moment se rozhodnout.

U vybraných prodejců si můžete zakoupit konzole Xbox One S a vůbec poprvé i Xbox One X za doposud nejnižší cenu, a navíc získat FIFA 18 zdarma. Akční ceny konzolí platí jenom u vybraných prodejců od 8. do 24. června, nebo do vyprodání zásob:

Xbox One S 500GB za odhadovanou maloobchodní cenu 5 499 Kč
Xbox One S 1TB za odhadovanou maloobchodní cenu 5 999 Kč
Xbox One X za odhadovanou maloobchodní cenu 11 499 Kč

Xbox Live a Xbox Game Pass za 1 Kč

„Vyzkoušejte si zlaté členství Xbox Live a předplatné služby Xbox Game Pass a využijte jejich přednosti během jednoho měsíce jenom za 1 Kč,“ píše Microsoft v nejnovější tiskové zprávě. Současní členové mohou získat 3 měsíce zdarma při koupi předplatného Xbox Live na 3 měsíce u vybraných prodejců až do 20. června. V obchodě Microsoftu a u vybraných prodejců můžete dále až do 17. června využít slevy při koupi jakéhokoli Xbox příslušenství (kromě Elite).

Využít slevy až do výšky 75 % můžete také v obchodě Microsoftu na více než 300 her včetně nedávno vydaných titulů a herních trháků jako Monster Hunter: World, Sea of Thieves, Battlefield 1, NBA 2K18, Assassin’s Creed Origins, Forza Motorsport 7, Destiny 2, Super Lucky’s Tale a PlayerUnknown’s Battlegrounds. Navíc můžete ušetřit na desítkách obsahových rozšíření (Season Pass, DLC) pro hry, které už vlastníte.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.