Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySLEVA: Stáhněte si v akci hru Sprinkle a populární aplikaci HD Widgets!

SLEVA: Stáhněte si v akci hru Sprinkle a populární aplikaci HD Widgets!

Akce, ve kterých si můžeme zakoupit za méně peněz software pro naše mobilní zařízení, jsou vždycky fajn. Mnohdy se přitom jedná o nezanedbatelné částky, které lze ušetřit. Dnes pro vás máme tip na jednu hru a jednu aplikaci, které jsou ve slevě. Zlevněna byla hra Sprinkle, ve které hasíte obydlí modrých potvůrek, a populární sada widgetů HD Widgets.

Vývojáři ze studia Mediocre si asi řekli, že je ten nejvyšší čas připomenout nám svůj zábavný titul Sprinkle, ve kterém máte za úkol hasit oheň ze vznícených chatiček.

Kromě toho uživatel řeší v této hře poměrně často také různé logické hádanky, vyžadující občasné zapojení jeho šedé kůry mozkové. Pokračování s názvem Sprinkle Islands, jež nabídne ještě větší porci zábavy, vyjde ve čtvrtek 11. července.

HD Widgets je univerzální aplikace navržená pro tablety a telefony, která zahrnuje dvanáct nádherných widgetů, které zobrazují aktuální čas, počasí, předpověď počasí či přepínání služeb.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře