Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySleepwalker's Journey ? Dostaňte ospalého hrdinu zpět pod jeho peřinu

Sleepwalker’s Journey ? Dostaňte ospalého hrdinu zpět pod jeho peřinu

Vývojáři z 11 Bit Studios, kteří se proslavili díky tower defense z pozice útočníka Anomaly Warzone Earth, nám zítra nabídnou ke stažení svou novou hru Sleepwalker’s Journey. V ní budete muset náměsíčného chlapce bezpečně provést řadou snových úrovní, které jsou plné logických hádanek.

Aby se klučina jménem Moonboy (hádejte, kde žije) bezpečně dostal do své postýlky, musíte manipulovat se světem okolo něj. Nevyhnete se tomu, že budete ospalého hrdinu vystřelovat z kanónů, aby překonal propast, aktivovat vrtulky, které ho vynesou o patro výše či různě manipulovat s ploškami, po kterých hodí.

Vývojáři pak dodávají, že vás nejspíše také bude zajímat, že v každém levelu je několik alternativních cest, po kterých se dostanete do cíle. Sleepwalker’s Journey vypadá jako docela fajn hra, která udělá radost mladší generaci hráčů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře