Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySledujte živě od 16:00 hodin představení smartphonu HTC One (2014)

Sledujte živě od 16:00 hodin představení smartphonu HTC One (2014)

Podle očekávání bude hlavním tahákem dnešní tiskové konference nové One. Z hlavních novinek, které telefon přinese, jmenuje fotoaparát se dvěma snímači, díky kterým bude i při horších světelných podmínkách dosaženo kvalitních snímků a na přední straně softwarová ovládací tlačítka.

Mediální akce, na které tchajwanský výrobce odhalí vylepšenou verzi modelu One, se v Londýně uskuteční v 15:00 hodin středoevropského času. Celou konferenci bude možné sledovat živě na internetu (odkaz do článku doplníme až bude k dispozici).

HTC se u One 2014 drží zaběhlého designu a i nový telefon dostane hliníkové tělo. Z hlavních změn navenek přibyl paměťový slot, hlavní fotoaparát na zádech má pak dvojici snímačů.

Senzorová tlačítka z pruhu pod displejem zmizela a nahradila je tlačítka softwarová, která se zobrazují dle potřeby. Díky použití většího displeje (4,7“ proti 5“) telefon nepatrně narostl.

Nový top smartphone HTC by měl pohánět čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 taktovaný na 2,3 GHz. Baterie má kapacitu 2 600 mAh a přítomny budou i stereoreproduktory BoomSound a Android KitKat s uživatelským prostředím Sense 6.0.

EDIT:

Video naleznete na webu HTC. 

nove-htc-one

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře